Tašky co sedí na rameni

VÝVOJ

Před pěti lety jsme ušila 5 velikostí podobných tašek a přišla s těmito taškami mezi zákaznice. Podle prodeje jsem poznala opravdový zájem o jednu konkrétní velikost, kterou jsem nazvala G3. Ušila jsme několik dalších tašek, dalších nových motivů a zkoumala při prodeji názory zákaznic. Obdobě jsem postupovala i u tašek s páskovými uchy, které značím 1XL. Na tyto dva rozměry tašek G3 a 1XL se nyní specializuji. I  když jsem odzkoušela několik střihově nových tašek, zákaznice žádají hlavně tyto dva rozměry/střihy.

INOVACE

Právě při osobním prodeji jsme se dozvěděla nejvíce. Jak ještě doladit tvar tašky. Jak mírně prodloužit ucha, jak poměrově přizpůsobit velikost tašky. K velkému překvapení jsem zjistila, že mým taškám i něco chybí. Co myslíte? Ano, byl to zip. Rozhodla jsem se tedy, že již neušiji žádnou tašku, která nebude mít zip. A tak nyní jsou mé tašky všechny se zipem. Pak jsem ještě přidala vnitřní kapsičku na klíče či na mobil a dořešila skládání tašky. Jak snadno složíte tašku najdete ve videu ZDE

PODĚKOVÁNÍ

Děkuji všem, kteří se se mnou rozdělili o své pocity, jaké mají z mých tašek. Děkuji moc všem a slibuji, že bude své tašky pro Vás stále vylepšovat.