Věříme v konec igelitek

 

Nejsme značka

Věříme v konec igelitek, igelitky štvou nás i naše zákazníky. Víme to jistě, již pátým rokem šijeme skvělé látkové tašky a jezdíme mezi Vás. Nejme žádná značka, nejsme žádné logo ani marketingový výmysl. Jsme reální lidé, manželé, Markéta a Radek Kouřilovi. Zasvětili jsme svůj život taškám, které lidi těší, dělají jim radost a jsou užitečné pro ně i pro tuto planetu.

Igelitky nás štvou

Stejně jako nás, tak i naše zákazníky štvou igelitky. Buď už se rozhodli dávno je nepoužívat a nebo ještě bojují se svou řekněme leností, aby měli svou oblíbenou plátěnku u sebe.

200 dnů v roce

Již pátým rokem šíříme naši myšlenku a naše ručně šité tašky mezi Vás. Průměrně 200 dnů v roce trávíme na outdoorových akcích, abychom se ujistili, že to myslíme společně vážně.

Jsou nevkusné

Igelitky jsou nevkusné, škodlivé a my věříme, že se jednou stane společensky nepřípustné nosit igelitovou tašku. Že už neuvidíme radost v očích zákazníků, kteří u pokladny dostanou igelitku a zaradují se. Věříme ve společnou odpovědnost a starost o tuto Zemi. Věříme, že si, každá z nás, ale i každý muž mohou u pokladny vytáhnout svou vlastní plátěnku.

Poděkování

Děkujeme upřímně a z celého svého srdce všem těm, kteří sdílí a pomáhají nám realizovat naše přesvědčení v konec igelitek.

 

 

Markéta a Radek Kouřilovi

Věříme v konec igelitek, proto pro Vás šijeme skvělé látkové tašky

Výroba látek, nákup látek a šití tašek